rProjekt Koperník

Cílem projektu "Koperník - trochu jiná náves" je aktuálně prázdnou plochu Koperníku (na ulici Hrachoviska) postupně zvelebit. Aby sloužila nejen komunitním akcím, ale i pro běžné denní setkávání obyvatel. Chceme, aby ti, kterých se to týká, tedy místní obyvatelé, mohli být "u toho" a stali se součástí akce. A to od tvorby architektonického návrhu po jeho konečnou realizaci.
 
Výše záměru: 413 tis. Kč; Projekt byl podpořen Nadací Via v programu Živá komunita (ve výši 100 tis. Kč), dále bude spolufinancován z rozpočtu MMOL (ve spolupráci s KMČ Chomoutov) a z dárcovské sbírky.
 
Realizace: 1. 9. 2020 - 31. 8. 2021
 
Více informací najdete na www.losvesinos.cz
 

Projekt pokračuje...

 
Projekt "Koperník - trochu jiná náves" pokračuje: Sledujte videoprezentaci, hlasujte korespondenčně.
Projekt revitalizace Koperníku pokračuje i za mimořádných opatření. Druhé projednání s občany proběhne, vzhledem k přetrvávající nepříznivé situaci, v prosinci korespondenčně.
 
PLÁN KORESPONDENČNÍHO HLASOVÁNÍ
 
středa 2.12. ŽIVÁ VIDEOPREZENTACE s architektkou. Spustí se na FB spolku Los Vesinos v 17,30 hodin. Podrobně představí navržené varianty. Jelikož se s technikou živých vysílání teprve seznamujeme, v tuto chvíli nevíme, zda bude zpřístupněna i možnost klást živě otázky do chatu. Záznam videa bude přístupný k pozdějšímu shlédnutí zde na webu, případně webu KMČ (www.chomoutov.eu).
 

VIDEOPREZENTACE ke shlednuti zde


(záznam z 2. 12. 2020, 53 min.) Podrobně zde představujeme navržené varianty, vysvětlujeme, jak (ne)pracovat s hlasovacím lístkem a odpovídáme na dotazy z chatu.


sobota 5.12. PRŮTOČNÉ SETKÁNÍ NA KOPERNÍKU. Od 10 do 14 hodin zde bude k dispozici pro individuální dotazy občanů člen realizačního týmu a zároveň člen KMČ Zbyněk Musil.
 
7. - 17.12. KORESPONDENČNÍ HLASOVÁNÍ k návrhům. Hlasovat lze ONLINE či hlasovacím lístkem, který občané obdrželido svých schránek a vyplněný jej mohou odevzdat do schránky na hasičárně. Informace z hlasování předáme architektce do konce roku 2020 k zapracování.
 

Hlasujte zde přes >> ONLINE formulář. Před samotným hlasováním doporučujeme shlédnout video s architektkou výše.


Více informací a návrhy architektky ke stažení najdete na www.losvesinos.cz