29.1.2018

29.01.2018 21:23
Detašované pracoviště magistrátu města Olomouce v Chomoutově s účinností od 1.2. ruší dopolední provoz ve čtvrtek. Úřední doba je pouze odpoledne od 14:00 do 16:00. V pondělí je úřední doba beze změn.
--
Od dnešního dne do čtvrtka 1.2. můžou domácí pěstitelé přihlašovat své vzorky do soutěže Košt hanácké pálenky. Zároveň uvítáme zájemce o členství v odborné komisi, aby se přihlásili na detašovaném pracovišti nebo na olomouc.chomoutov@gmail.com.
--
Pošta v Horce nad Moravou oznamuje, že v úterý 30. ledna bude od 8:00 do 10:00 z technických důvodů uzavřena. Odpolední provoz bude zachován.
--
Dětská lékařka MUDr. Konrádová oznamuje, že v pátek 2. února ordinuje pouze do 9:00.
-
Klub pro seniory Chomoutov zve mezi sebe nové členy z řad seniorů. Zaručujeme, že se s námi nebudete nudit. Na schůzkách jednou za 14 dní bývají přednášky na různá témata, oslavy významných událostí i životních jubileí. Kromě toho pořádáme táboráky, cyklovýlety, jezdíme do kina, divadla i na koncerty a různé výstavy. Organizujeme zájezdy po ČR i do sousedních zemí. Magistrát města Olomouce pro všechny kluby seniorů pořádá také jednodenní výlety a další společenské akce. Po dohodě s komisí městské části Chomoutov se projevujeme i na akcích v Chomoutově. Rovněž jsme zváni do přátelských Klubů pro seniory v okolních obcích. Udělejte si čas jen pro sebe a zpestřete si život. Přijďte mezi nás do Klubu seniorů Chomoutov. Těšíme se na Vás.