Do Chomoutova přijede Vinnetou

29.03.2018 07:29
Chcete vědět jak si vede Vinnetou po létech manželství s Ribannou? Kdy do toho práskne Old Shatterhand s Nšo-či? Jak to, že Sam Hawkens nevidí? Zvítězí opět dobro nad zlem, jak to má na pravém Divokém Západě být?  
 
Divadelní parodii na kultovní mayovku napsal a zrežíroval Petr Linduška se souborem Sokol Litovel. Sláva tohoto originálního kusu se již šíří po Hané jako požár. Proto neváhejte! O zábavu nebude nouze a zážitky vám už nesmazatelně zůstanou na celý život. Zavolejte sousedy, sežeňte si hlídání pro malé děti a ty větší vezměte s sebou. Počet míst omezen kapacitou sálu a počtem židlí. 
 
Předprodej zahájen a lístky lze koupit v obchodě u Tomáše v Chomoutově. Přijďte se společně pobavit, přijďte tak podpořit kulturu v Chomoutově. Délka představení 1,5 hodiny bez přestávky. Vstupné 50 Kč. Předprodej vstupenek k sezení od 26.3.2018 v obchodě U Tomáše a v Hostinci Chomout. Vstupenky k stání na místě 30 minut před představením.
 
Komise městské části a místní spolek Los Vesinos (zal.2018) vás srdečně zvou na toto historicky první divadelní představení v Chomoutově.